Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka przemysłowa, ul. Rzemieślnicza

Rzemieślnicza, Mały Klincz, pomorskie

  • 250 500 zł
  • 2 004 m²
  • 125 zł/m²

Zdjęcie

Marek Cebulski

Skontaktuj się

Działka przemysłowa, ul. Rzemieślnicza

Rzemieślnicza, Mały Klincz, pomorskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

250 500 zł

2 004 m²

125 zł/m²

Działka przemysłowa, ul. Rzemieślnicza

Zaktualizowane: 13 maja 2026

250 500 zł 2 004 m² 125 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 250 500 zł (125 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Działka: przemysłowa, 2 004 m²
  •   kształt: kwadrat; długość: 46m; szerokość: 43m; teren płaski, pusta
  •   dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
  • Media: prąd
  • Źródło: biuro nieruchomości: CEBULSCY NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 13.05.2026
  •   numer ogłoszenia: CY _ S134239

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 2004 m², położona w miejscowości Mały Klincz, bezpośrednio przy Kościerzynie.
Nieruchomość znajduje się na terenie objętym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, który przewiduje zabudowę produkcyjną, magazynową, składową oraz usługową. To doskonała propozycja dla inwestorów oraz przedsiębiorców poszukujących terenu pod działalność gospodarczą. (...)

Agent

Marek Cebulski

788 091...

788 091 111

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

788 091...

788 091 111

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy